Zkušenosti Pavla Cejnara s přípravkem Provexin

Moderátor Pavel Cejnar používá Provexin již desátý měsíc a i proto rád souhlasil s kratičkým rozhovorem o jeho zkušenosti s tímto přípravkem proti dědičné ztrátě vlasů.

Bylo těžké se rozhoupat a tento problém začít řešit? Obecně muži mají celkem jasno, že na ztrátu vlasů nic nezabírá.

Já osobně jsem na tímto mým problémem přemýšlel už dlouho, zda vlasy nastřelit apod. Pak jsem si zase řekl, že to vše nechám na přírodě a nechci do hlavy nic „umělého“ nebo nechci podstoupit žádný zákrok. Když přišla nabídka vyzkoušet PROVEXIN – který je přírodního původu a nemůže mi nijak uškodit, jen pomoci – nepřemýšlel jsem ani vteřinu a řekl jsem si, že to chci otestovat.

 

Jak dlouho Provexin používáš?

Provexin používám už 10 měsíců, dvakrát za den. Nejdřív jsem zapomínal, tak jsem měl jeden doma, v autě i v práci. Teď už po každém čištění zubů nezapomínám.

 

Kdy jsi začal věřit, že se výsledky dostaví?

Já si myslím, že když něco nebo něčeho v životě chcete docílit, tak musí věřit hned. A já věřil okamžitě.

 

Jak často a jakým způsobem Provexin aplikuješ?

Aplikuji dvakrát za den. Vždy když si vyčistím zuby – tedy ráno a večer. Provexin si nanáším do tzv. koutů a vrch hlavy (kde se mi dělá jak říká můj táta CDčko ?). Vždy Provexin pečlivě vmasíruji do hlavy. Celý akt trvá minutu maximálně.

Každý člověk se minimálně 1x za den vidí v zrcadle, i proto je těžké na sobě pozorovat optické změny a u vlasů zvlášť. Jak si všímáš zlepšení hustoty svých vlasů ty?

Já vše sleduji podle reakcí mých kamarádů a známých. Už se mi stalo několikrát, že kamarád, kterého jsem několik měsíců neviděl, řekl, že mám více vlasů než před tím. Nebo v práci mi řekli, že mám hustší vlasy. Můj barber Filip Machač vše se mnou sdílí od začátku. Nové vlasy zatím růst nevidí, ale říkal, že si myslí, protože celkový vzhled vypadá hustší, že mi přestaly vlasy tolik vypadávat a je samozřejmě super. Jsem rozhodnutý Provexin používat dál – cítím se líp a hlavně reference od kamarádů a známých mi dodávají sílu a motivaci dál „mazat“.

Pavel Cejnar 14.10.2020

 

Chci Vyzkoušet

 

Složení = vše, co vlasy potřebují k růstu

Účinné složení pak snižuje vypadávání vlasů způsobené androgenní alopecií a usnadňuje opětovný růst vlasů. Díky tomu, že vytváří příznivé podmínky pro jejich růst. Gel obsahuje:

  • 1,5-pentandiol: Látka, která zvyšuje obsah vody v nejsvrchnější části pokožky. Díky tomu se snáz rozpouštějí nečistoty, které zanášejí vlasový folikul, a k vlasové cibulce snáz proudí živiny.
  • Biotin (vitamín B7), vitamín E, zinek: Mikroživiny, které jsou považovány za přínosné pro růst vlasů.

Výsledky studií jsou pozitivní

Provexin byl testovaný v mnoha klinických studiích. Studie provedená v Göteborgu měla pozitivní výsledky u 80 % účastníků. Studie mimo jiné potvrdila, že pro pozitivní výsledky je potřeba začít s užíváním Provexinu co nejdříve od okamžiku, kdy zpozorujete, že vám vlasy řídnou a vypadávají. Jak říká jeden ze zúčastněných profesorů: „Pokud vlasy na konkrétním místě nerostou už pět let a více, je velmi obtížné znovu nastartovat jejich růst.“

Objednejte Provexin® A100HF - klikněte ZDE!

 

A dál upozorňuje na to, že prvních změn si spíš než samotný pacient všimne lékař: „První vlasy jsou totiž velmi jemné, spíš takové chmýří. Ty pak vypadnou a až poté začínají zase růst vlasy ve stejné barvě a kvalitě, jako jsou ostatní.“