Ztráta vlasů u žen: Ničí psychiku

Ženy vs. ztráta vlasů: Problém, který ničí psychiku

Plešatý muž žádné pozdvižení nevyvolá. Jenže vy jste žena. A řídnoucími vlasy na sebe strháváte nechtěnou pozornost. Vysvětlováním, že nejde o nakažlivou nemoci ani o důsledek špatné péče o vlasy, často strávíte dlouhé desítky minut. Máte pocit, že se musíte neustále obhajovat. A přijde vám to nefér… Není divu, že androgenní alopecie je pro ženy mnohem větší problém než pro muže.

Androgenní alopecie, tedy dědičné vypadávání vlasů, mnohem častěji postihuje muže. Nicméně nevyhýbá se ani ženám. Byť v mnohem menším měřítku. Spouštěčem řídnutí a padání vlasů u žen bývá velmi často menopauza. Hormonální nerovnováha a následná vyšší citlivost vlasových folikulů na mužské pohlavní hormony způsobují vypadávání a řídnutí vlasů na celé hlavě.

Objednat se SLEVOU 30 %

Vlasy nejčastěji řídnou nad čelem

Neobjeví se kouty ani pro muže typické „kolečko“, vlasy řídnou v celém svém objemu. Nejrizikovější oblastí je u žen oblast nad čelem. Když vlasy výrazně prořídnou právě tady, často ani ty nejlepší vlasové triky nepomůžou tenhle problém zamaskovat. Pro ženu je pak každý pohled do zrcadla stresující.

Ostatně, americký průzkum uskutečněný na jasně říká, že ženy trpící androgenní alopecií vnímají své tělo výrazně negativněji než muži, kteří mají stejné onemocnění. A také se, na rozdíl od mužů, nedokážou nové situaci přizpůsobit a přijmout ji.

Neberte ztrátu vlasů jako konečnou

Na druhou stranu: Proč ztrátu a řídnutí vlasů přijímat a vnímat jako definitivní? Na trhu jsou dnes k dostání přípravky, které dokážou se ztrátou vlasů způsobenou androgenní alopecií bojovat. A úspěšně.

Provexin® A100HF o 30 % levnější – objednávejte POUZE ZDE >>

Jedním z nich je gel Provexin® A100HF. Vyvinuli ho ve Švédsku, jeho výsledky jsou podložené mnoha klinickými studiemi a nemá hlášené žádné vedlejší účinky. Velmi jednoduchá je i jeho aplikace: Gel stačí dvakrát denně nanášet na postižená místa a vmasírovat do pokožky hlavy. O vlasy pak dál pečujete, jak jste zvyklá.

Složení = vše, co vlasy potřebují k růstu

Účinné složení pak snižuje vypadávání vlasů způsobené androgenní alopecií a usnadňuje opětovný růst vlasů. Díky tomu, že vytváří příznivé podmínky pro jejich růst. Gel obsahuje:

  • 1,5-pentandiol: Látka, která zvyšuje obsah vody v nejsvrchnější části pokožky. Díky tomu se snáz rozpouštějí nečistoty, které zanášejí vlasový folikul, a k vlasové cibulce snáz proudí živiny.
  • Biotin (vitamín B7), vitamín E, zinek: Mikroživiny, které jsou považovány za přínosné pro růst vlasů.

Výsledky studií jsou pozitivní

Provexin byl testovaný v mnoha klinických studiích. Studie provedená v Göteborgu měla pozitivní výsledky u 80 % účastníků. Studie mimo jiné potvrdila, že pro pozitivní výsledky je potřeba začít s užíváním Provexinu co nejdříve od okamžiku, kdy zpozorujete, že vám vlasy řídnou a vypadávají. Jak říká jeden ze zúčastněných profesorů: „Pokud vlasy na konkrétním místě nerostou už pět let a více, je velmi obtížné znovu nastartovat jejich růst.“

Objednejte Provexin® A100HF - klikněte ZDE!

 

A dál upozorňuje na to, že prvních změn si spíš než samotný pacient všimne lékař: „První vlasy jsou totiž velmi jemné, spíš takové chmýří. Ty pak vypadnou a až poté začínají zase růst vlasy ve stejné barvě a kvalitě, jako jsou ostatní.“