Provexin®A100HF
Formula pro růst nových vlasů

 

Klinicky prokázané účinky pro růst nových vlasů

 • Proti dědičnému vypadávání vlasů
 • Patentované složení
 • Vyrobeno ve Švédsku
 • Sleva na první zásilku
KOUPIT SE SLEVOU 30 %

Neinvazivní léčba

Aplikujte gel 2x denně a výsledky se dostaví po 6 – 9 měsících.

Klinicky potvrzené účinky

   Provexin® A100HF byl předmětem několika klinických studií. Jejich výsledky jasně potvrzují účinky produktu.

 

Bez vedlejších účinků

U Provexin® A100HF nebyly během studií zdokumentovány žádné vedlejší účinky.

Výsledky Provexinu před a po

Nejen klinické studie, ale i výsledky reálných mužů potvrzují účinnost přípravku Provexin® A100HF. Celý článek →

Víme, jak zlepšit růst vlasů

Na vině jsou geny, ale lze s tím něco udělat. Studie ukázaly dobré výsledky. Teď s tím můžete něco udělat, a to aniž byste museli ležet na operačním stole nebo využívat prostředky s nežádoucími vedlejšími účinky. Celý článek →

Nejčastější příznaky ztráty vlasů

Nejčastější příčinou plešatění u mužů je androgenní alopecie. Ta se týká až 95 % mužů, kteří se s podobnými problémy potýkají. Jedná se o dědičnou záležitost, kdy jsou vlasové folikuly citlivé na mužské pohlavní hormony. Celý článek →

Moderátor Pavel Cejnar a jeho zkušenosti s Provexinem

Moderátor Pavel Cejnar používá Provexin již desátý měsíc a i proto rád souhlasil s kratičkým rozhovorem o jeho zkušenosti s tímto přípravkem proti dědičné ztrátě vlasů. Celý článek →

Klinicky prokázaný účinek proti vypadávání vlasů

Nejčastější příčinou ztráty vlasů u mužů je androgenní alopecie neboli dědičné vypadávání vlasů. Nemoc ovlivňuje i mnoho žen, ale ne ve stejném rozsahu. Celý článek →

„Na začátku jsem byl skeptický. Asi jako každý“

„Opravdu jsem nevěřil, že budou výsledky tak vidět,“ říká Thomas Lyberg, kterému začaly vlasy řídnout už ve 25 letech. „První změny se objevily po 4 až 5 měsících každodenního užívání. Celý článek →

Jak používat Provexin

Naneste přípravek do dlaně. Masírujte ho na místech, kde vám vypadávají vlasy
Nechte Provexin proniknout do pokožky hlavyUžívejte dvakrát denně, ráno a večer.
Po užití přípravku Provexin si můžete upravit účes.

Přehrát video

Jak používat Provexin

Provexin® A100HF  je nutno používat alespoň 6 měsíců. Za tuto dobu je většinou možné vidět výsledky. Po 9 měsících používání je potom možno dělat vlastní závěry o účincích přípravku. První vlasy rostou nejčastěji ve formě tzv. chmýří a jsou podobné prvním dětským vláskům. Tyto vlasy nakonec vypadají, a poté začnou růst již nové vlasy, stejné barvy a kvality jako měl muž/žena předtím.

Aplikace:
Naneste vrstvu gelu dvakrát denně na pokožku hlavy tam, kde vám vypadávají vlasy. Jemně ho vetřete do pokožky. Jakmile gel uschne, není ve vlasech vidět. Účinky mohou být v extrémních případech viditelné již po několika týdnech.

Přehrát video

Nečekal jsem, že mi zase porostou vlasy!

Účinky Provexin®A100HF potvrzují a oceňují naši zákazníci

Přehrát video

SLEVA 30%

OBJEDNAT  Provexin® A100HF

Využijte slevy na první zásilku a objednejte si Provexin® nyní pouze za 598 Kč 419 Kč.

Balení obsahuje 2 tuby (2x 15 ml) gelu. Jedná se o množství určené na 1 měsíc užívání.

Provexin®  zasíláme bezpečně a bezkontaktně, přímo do vaší poštovní schránky.

Obchodními Podmínkami a zněním dokumentu Ochrana Soukromí.

 

Nákupem produktu se stanete členem pravidelného zasílání. Členství je aktivní, dokud jej nezrušíte. Je nastaven s měsíční frekvencí a upravit nebo zrušit jej můžete na naší bezplatné lince, emailem nebo poštou.
Cena dalších zásilek je 598 Kč.

 

Souhrn vaší objednávky:

Jméno
Příjmení
Ulice
PSČ
Město
E-mail
Telefon
Provexin®A100HF  419 Kč
Doprava 29 Kč
Celkem 448 Kč

Doprava: Česká pošta – obyčejné psaní přímo do schránky

Platba: Bankovním převodem nebo poštovní poukázkou, zboží bude doručeno s fakturou

« Zpět

Sleva 30% na první zásilku
Pro dlouhodobé užívání
Objednáte pouze zde
Přímo do vaší schránky

Jak PROVEXIN® A100HF funguje

 • Odstraňuje povlaky a rozpustí nečistoty, které ucpávají vlasové folikuly

 • Usnadňuje živinám, aby se dostaly k vlasovým folikulám – zlepšuje podmínky pro růst vlasů

 • Působí lokálně tam, kde chcete podpořit růst vlasů

 • Snadno se aplikuje, dobře proniká do pokožky hlavy

Soutěž o přípravek Provexin A100HF®

Bojujte se ztrátou vlasů zcela zdarma. Stačí se jen přihlásit poskytnutím emailové adresy ve vyskakovacím okně a při troše stěstí půl roční balení přípravku Provexin A100HF®  bude vaše. Více o podmínkách soutěže se dozvíte zde.

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

Provexin® A100HF vám přináší společnost Nordic Health s.r.o., která je součástí norské skupiny NutraQ ASTa je jednou z největších společností prodávajících doplňky stravy a další produkty v severských zemích. Centrála společnosti sídlí v Oslu a společnost je dále zastoupena ve Švédsku, Finsku, Dánsku, České republice, Německu, USA, Islandu a na Středním východě (Kuvajt). Skupina má přibližně 170 zaměstnanců a desítky produktů ve své nabídce. 

V České republice působíme od roku 2011. Naším cílem je nabídnout českému spotřebiteli produkty té nejvyšší kvality. Hodnoty naší společnosti jsou zodpovědnost, respekt, statečnost a inovace. Tyto hodnoty promítáme nejen do naší práce, ale hlavně v přístupu k našim zákazníkům. Naším posláním je pomáhat lidem k lepšímu každodennímu životu prostřednictvím ověřených, vysoce kvalitních doplňků stravy a zdravotnických prostředků.

Čtěte více

Jak PROVEXIN® A100HF funguje

 • Odstraňuje povlaky a rozpouští nečistoty, které ucpávají vlasové folikuly
 • Zlepšuje podmínky pro růst vlasů – usnadňuje živinám cestu do vlasového folikulu
 • Působí lokálně tam, kde chcete podpořit růst vlasů
 • Snadno se aplikuje, dobře proniká do pokožky hlavy

Nejčastější otázky k používání přípravku PROVEXIN® A100HF

Lze dědičné vypadávání vlasů vyléčit ?

Androgenní alopecie je dědičná nemoc, která způsobuje vypadávání vlasů. V této době na androgenní alopecii neexistuje účinný lék. Zdravotnický přípravek třídy I. Provexin®A100HF má však prokázané účinky na snížení projevů této nemoci - může ztrátu vlasů zastavit a obnovit jejich růst. Nicméně toto zlepšení stavu lze pozorovat jen po dobu aktivního používání tohoto přípravku.

Kdy a jak se účinky Provexinu projeví?

Dle klinicky ověřených studií a zkušeností našich zákazníků jsou výsledky viditelné a po 6-9 měsících pravidelného používání. Uživatelé Provexinu potvrzují, že jim vlasy přestávají padat kolem 4-5 měsíce používání. Během 6-9 měsíců pravidelného používání začnou růst vlasy nové. Nejčastěji rostou ve formě “chmýří”, které následně vypadá, a poté začnou růst již opravdové vlasy, stejné barvy a kvality.

Pro koho je Provexin vhodný?

Provexin je určen všem mužům, kteří trpí androgenní alopecií – dědičnou ztrátou vlasů. Dědičná ztráta vlasů tvoří cca 95% veškeré ztráty vlasů u mužů. Obecně platí, že čím kratší doba od vypadávání, tím lepší účinek. Nejlepších účinků dosáhnete, pokud aplikujete na místo, kde vám vlasy padají kratší dobu než 5 let. Ženám může Provexin pomoci v případě, že jejich řídnutí vlasů je hormonálního původu, tj. většinou po prodělání menopauzy.

Jak nejlépe pozorovat účinky Provexinu?

Objektivně můžete vývoj účinku sledovat například pomocí fotek – foťte každé 2 týdny místo, kde aplikujete a následně porovnejte. Naši zákazníci s námi často sdílí, že pozitivní změny na jejich hlavě si dříve všimnou lidé z jejich okolí než oni sami.

Jak používat Provexin?

Naneste vrstvu gelu dvakrát denně na pokožku hlavy tam, kde vám vypadávají vlasy. Jemně ho vetřete do pokožky. Jakmile gel uschne, není ve vlasech vidět.

Je Provexin bezpečný pro používání dlouhou dobu?

Používání Provexinu je bezpečné, žádné vedlejší účinky nebyly zaznamenány. Přípravek by měl být používán jen na zdravou, nepoškozenou pokožku.  

Provexin® A100HF  je nutno používat alespoň 6 měsíců. Za tuto dobu je většinou možné vidět výsledky. Po 9 měsících používání je potom možno dělat vlastní závěry o účincích přípravku. První vlasy rostou nejčastěji ve formě tzv. chmýří a jsou podobné prvním dětským vláskům. Tyto vlasy nakonec vypadají, a poté začnou růst již nové vlasy, stejné barvy a kvality jako měl muž/žena předtím.

Aplikace:

Naneste vrstvu gelu dvakrát denně na pokožku hlavy tam, kde vám vypadávají vlasy. Jemně ho vetřete do pokožky. Jakmile gel uschne, není ve vlasech vidět. Účinky mohou být obvykle viditelné po několika týdnech.

Jak Povexin funguje

 • Odstraňuje povlaky a rozpustí nečistoty, které ucpávají vlasové folikuly
 • Zlepšuje podmínky pro růst vlasů
 • Působí lokálně tam, kde chcete podpořit růst vlasů
 • Snadno se aplikuje, dobře proniká do pokožky hlavy

                                 


 Vyzkoušejte naše produkty            

Pro muže

Maxulen® je jedinečný doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže. Díky svému složení pomáhá  bojovat proti úbytku svalové hmoty, únavě a vyčerpání, poklesu libida a dalším negativním dopadům způsobených klesající hladinou testosteronu.

Více Zde

Pohybový aparát

VitaePro® je doplněk stravy s unikátní kombinací aktivních látek pro komplexní podporu vašich kloubů a svalů. Světový rekordman v hodu oštěpem Jan Železný užívá a doporučuje VitaePro®.

Více Zde

OmegaPro®

Nejkvalitnější Omega 3 z kalamárů s vysokým podílem DHA a vitamíny E,D,K. Nyní v akci 198,- Kč. OmegaPro® se od konkurence liší původem oleje obsahujícího Omega-3 nenasycené mastné kyseliny.

Více Zde