Provexin® A100HF

Provexin® A100HF je zdravotnický prostředek třídy I, určen pro růst nových vlasů. Jeho patentované složení je vyvinuto tak, aby zastavilo dědičné vypadávání vlasů (androgení alopecii) a obnovilo jejich růst.

 

Jak Provexin Funguje?

  • Může snížit vypadávání vlasů způsobené androgenní alopecií
  • Odstraňuje povlaky a rozpustí nečistoty, které ucpávají vlasové folikuly
  • Usnadňuje živinám, aby se dostaly k vlasovým folikulám – zlepšuje podmínky pro růst vlasů
  • Působí lokálně tam, kde chcete podpořit růst vlasů
  • Snadno se aplikuje, dobře proniká do pokožky hlavy
  • Provexin® A100HF byl předmětem několika klinických studií. Jejich výsledky jasně potvrzují jeho účinky

 

KOUPIT

 

Androgenní alopecie u mužů

Dědičné vypadávání vlasů je nejčastější příčinou vypadávání vlasů u mužů, a to až z 95%. Pokud jste muž a vypadávají vám vlasy po dobu kratší než 10 let, máte velkou šanci, že vám pravidelné používání Provexinu® A100HF pomůže s růstem nových vlasů. Plešatění začíná u mužů v poměrně nízkém věku. Čím dříve s používáním přípravku začnete, tím větší máte šanci na obnovu růstu vlasů.

 

Androgenní alopecie u žen

Pokud vám vlasy začaly vypadávat nebo řídnout v období menopauzy/po menopauze, používání Provexinu® A100HF může být tím správným řešením vašeho problému. V případě, že je vaše ztráta vlasů způsobena jinak než dědičně, například těhotenstvím, porodem, stresem nebo špatnou životosprávou, přípravek u vás nebude účinný. Provexin® A100HF je účinný pouze při vypadávání vlasů způsobené androgenní alopecií.

Patentované složení Provexinu® A100HF
1,5-pentandiol Biotin
A100 extrakt z pylu Zinek
Vitamín E
Gel obsahující 1,5-pentandiolu zvyšuje obsah vody v nejvrchnější vrstvě pokožky (stratum corneum) a rozpouští tak nečistoty překážející vlasovému folikulu, jako jsou například kožní maz a odumřelé kožní buňky. Tyto podmínky umožňují/podporují opětovný růst vlasů. Gel navíc obsahuje jedinečný pylový extrakt A100 a vitamíny a minerální látky, které stimulují růst vlasů.

A100 extrakt z pylu rostlin obsahuje antioxidanty, enzymy a stopové prvky, které mohou být extrahovány a použity například v přírodní medicíně, kosmetice a výživových doplňcích. Jde o patentovaný extrakt používaný pro usnadnění růstu vlasů.

Přípravek Provexin®  A100HF byl hodnocen v otevřených studiích ve Švédsku, USA, Číně, Japonsku a Indii na více než 300 účastnících celkem. Přibližně 60 % účastníků studie zaznamenalo pozitivní efekt na růst vlasů. Studie v Sahlgrenske Univerzitní Nemocnici v Gothenburgu, ukázala až 50 % nárůst v růstu vlasů u poloviny zúčastněných a dokonce 100% nárůst u třetiny zúčastněných.

Žádné vedlejší účinky nebyly zaznamenány.

Neinvazivní léčba

Aplikujte gel 2x denně a výsledky se dostaví po 6 – 9 měsících.

Klinicky potvrzené účinky

   Provexin® A100HF byl předmětem několika klinických studií. Jejich výsledky jasně potvrzují účinky produktu.

 

Bez vedlejších účinků

U Provexin® A100HF nebyly během studií zdokumentovány žádné vedlejší účinky.