Ztráta vlasů může být dědičná. Já na to našel řešení včas.

Problému vypadávání vlasů musí dříve či později čelit velká část mužské populace. Některým se ztráta vlasů projevuje již od mládí. V tomto případě se ve většině případů jedná o čistě dědičnou záležitost a diagnózou je androgenní alopecie.

Jedním z prvních viditelných známek ukazujících na to, že muž trpí androgenní alopecií, jsou často zvětšující se kouty. Současně s tím může ustupovat vlasová linie stále více dozadu. Dalším znakem může být řídnutí vlasů na temeni hlavy. Řídnutí začíná na malé ploše ve tvaru kruhu, který se pak postupně zvětšuje. Tento kruh může být na první pohled těžko odhalitelný. Nakonec mohou vlasy začít mizet z celé hlavy a později se objeví pleš.

Pan Jiří Holub z Jičína používá Provexin® A100HF již řadu měsíců a říká:

„Jelikož v mém profesním životě je nedílnou součástí nošení ochranné přilby několikrát denně, byl jsem zvědav, jestli tento přípravek bude účinkovat. Přípravek používám zhruba osm měsíců a na několika místech na hlavě se projevuje růst nových vlasů. Nejsem schopen posoudit, jestli je jeho účinek dostačující, či nikoli, ale fyzicky se v místě ve středu hlavy (v kolečku) objevují nové vlasy a v přilehlých oblastech vlasový porost zhoustnul.

Tento typ ztráty vlasů může být léčen

Provexin® A100HF je patentovaný zdravotnický prostředek*, vyvinutý ve Švédsku. Provexin® A100HF byl testován v několika studiích a jeho účinek při řešení ztráty vlasů způsobené androgenní alopecií, je prokázaný.

 

Objednat PROVEXIN®A100HF

 

Studie týkající se používání prostředku Provexin® A100HF, která se uskutečnila v Sahlgrenské univerzitní nemocnici v Göteborgu ukázala, že polovina účastníků, kteří používali Provexin® A100HF, zaznamenala zvýšený růst vlasů o 50%. Lékaři mohli v některých případech vidět změny v růstu vlasů po pouhých 4 týdnech. Účastníci studie na sobě viděli změny až po několika měsících. První vlasy, které rostou, jsou tzv. chmýří a obvykle vypadnou. Poté narostou vlasy normální, původní kvality. Provexin® A100HF nemá žádné vedlejší účinky a může být používán společně s běžnými přípravky na vlasy.

* Provexin® A100HF je registrován v EU jako zdravotnický prostředek třídy I.

Jak PROVEXIN® A100HF funguje

  • Odstraňuje povlaky a rozpustí nečistoty, které ucpávají vlasové folikuly
  • Usnadňuje živinám, aby se dostaly k vlasovým folikulám – zlepšuje podmínky pro růst vlasů
  • Působí lokálně tam, kde chcete podpořit růst vlasů
  • Snadno se aplikuje, dobře proniká do pokožky hlavy