Prokazatelné účinky na dědičné vypadávání vlasů

Provexin® A100HF byl předmětem několika klinických studií. Jejich výsledky jasně potvrzují, účinky produktu, říká profesor Jonas Müntzing.

Provedeno bylo celkem 6 studií, kterých se zúčastnilo 300 dobrovolníků obou pohlaví. Přibližně 60 % z nich zaznamenalo zvýšený růst vlasů během 3 měsíčního období. Nejlepšího účinku dosáhli ti, kteří začali přípravek používat v co nejkratší době od začátku vypadávání vlasů.

Studie ukázaly skvělé výsledky
Během studií byl počítán počet vlasů a pořízeny digitální fotografie daného místa na hlavě. U těch, kteří se zúčastnili studie, došlo k významnému rozdílu v hustotě vlasů velmi brzy. “První chloupky, které rostou, jsou tzv. chmýří. Jsou tenké a lehké. Chvíli trvá, než vlasy získají stejnou kvalitu a barvu jakou měly předtím,” říká profesor Jonas Müntzing, který studoval celkové výsledky několika studií.
To je také důvod, proč trvá déle, než si pacienti mohou všimnout, že se jim růst vlasů obnovil. Je také nutné zmínit, že účinky léčby byly u účastníků studie nápadné ještě před uzavřením výsledků studií.

 

Objednat PROVEXIN®A100HF

 

Profesor dermatologie Jan Faergemann, který vedl studie v Sahlgrenské fakultní nemocnici v Göteborgu, má dlouholeté zkušenosti s léčením různých kožních onemocnění a vydal řadu publikací na toto téma.

Právě v této fakultní nemocnici v Göteborgu si všimli, že přibližně třetina účastníků studie měla dvakrát více vlasů, přičemž asi polovina zaznamenala 50% zvýšený růst vlasů. To znamená, že u více než 80 % účastníků bylo vidět požadovaný účinek, a to již v průběhu studie. Navíc, mnoho z účastníků na sobě mohlo vidět změnu přímo. Studie ukazují, že přibližně 60 % účastníků zaznamenalo, že má více vlasů.

Bez vedlejších účinků

Kompozice složení a fakt, že nebyly zdokumentovány žádné vedlejší účinky, velice zaujaly vedoucí studie. Gel obsahuje 1,5-pentandiolu, patentovaný A100 extrakt z pylu rostlin A100 extrakt z pylu rostlin, vitamín E biotin a zinek. Pyl v Provexin® A100HF je přírodní, nezpůsobuje alergie a může být používán všemi, kteří trpí androgenní alopecií, včetně alergiků na pyl.

Pro nejlepší účinky je důležité jednat co nejdříve

Pokud chcete dosáhnout trvalých výsledků, je důležité používat Provexin® A100HF dlouhodobě. Přípravek neléčí androgenní alopecii, ale pozitivně ovlivňuje růst vlasů při pravidelném používání. Dále jeho používání může pomoci proti další ztrátě vlasů. Faktem je, že díky androgenní alopecii mohou vlasové folikuly úplně zmizet. Toto se stane díky zanedbání problémů, a pokud již vlasový folikul neexistuje, nemá z čeho nový vlas vyrůst. Proto po 7 až 10 letech, kdy již vlasy ztrácíte, může být jakýkoliv pokus o jejich opětovný růst velmi těžký.

“Bylo zřejmé, že čím déle vlasy vypadávaly, tím hůře se obnovoval jejich opětovný růst. Proto by se léčba produktem Provexin® A100HF měla zahájit ihned, jakmile zjistíte řídnutí či vypadávání vlasů,” říká Jonas Müntzing.

Studie:
Faergemann, J. and HEDNA, T., The effect of A100 Gel, on Hair Growth, and Hair Quality: An explanatory study. Journal of Cosmetics, Dermatological Sciences and Applications in 2016: 6; 19-23.

Detaily o studii si přečtěte ZDE.

Jonas Müntzing, PhD, Assoc. Prof., Lerhamn Medical 2010: Double Blind, Randomised Clinical Study of the Efficacy and Safety of the Medical Device Recapeen on Hair Growth and Hair Quality in Volunteers with Reduced Scalp Hair Density (Study Report).

Neinvazivní léčba

Aplikujte gel 2x denně a výsledky se dostaví po 6 – 9 měsících.

Klinicky potvrzené účinky

   Provexin® A100HF byl předmětem několika klinických studií. Jejich výsledky jasně potvrzují účinky produktu.

 

Bez vedlejších účinků

U Provexin® A100HF nebyly během studií zdokumentovány žádné vedlejší účinky.