První zásilka pouze za 465 Kč >>

Víme, jak zlepšit růst vlasů

Začínáte ztrácet vlasy v horní části hlavy nebo se vám začínají dělat kouty? 95% mužů, kteří ztrácejí vlasy, má androgenní alopecii. Je to jedna z nejčastějších příčin vypadávání vlasů. Androgenní alopecie je geneticky daná, a proto vypadávání vlasů v tomto případě nezpůsobuje použití nesprávného šamponu nebo dělání jiných věcí, které mohly vyvolat rozvoj této nemoci.

Teď s tím můžete něco udělat, a to aniž byste museli ležet na operačním stole nebo využívat prostředky s nežádoucími vedlejšími účinky.

Provexin® A100HF vám může pomoci. Bez žádných vedlejších účinků může zastavit ztrátu vlasů a pomoci k jejich rychlejšímu růstu.

Dědičné vypadávání vlasů, androgenní alopecie, je nejčastější příčinou ztráty vlasů. Postihuje především muže, ale vyskytuje se i u žen, kterým mohou vlasy řídnout někdy již ve věku 40 let. U mužů není neobvyklé, když jim začnou vlasy vypadávat již v jejich 20 letech. Naštěstí existuje pomoc, aniž by se vlasy musely transplantovat.

Objednat se SLEVOU 30 % >>


Na vině jsou geny, ale lze s tím něco udělat

Provexin® A100HF má prokázané účinky proti vypadávání vlasů. Produkt byl testován ve studii provedené na Sahlgrenské fakultní nemocnici v Gothenburgu. Polovina účastníků této studie měla o 50% hustší vlasy a třetina dokonce o 100% (na místech, kam aplikovali Provexin®).

V testování přípravku provedené dermatology v Berlíně v roce 2010, mohl lékař již po čtyřech týdnech vidět významný rozdíl. Samotní účastníci mohli rozdíl jasně pozorovat po několika měsících. Studie se zúčastnilo 110 pacientů, třetina z nich byly ženy.

Zkušenosti ze studie a testu přípravku ukazují, že záleží na počátečním bodu, kdy pacienti začali důsledky androgenní alopecie řešit. “Pokud například pacientům nerostly vlasy v určité oblasti více než 5-6 let, bylo obtížné obnovit růst vlasů pomocí této léčby” říká Profesor Jonas Müntzing, který prošel výsledky testu z Berlína. Stejně tak je důležité vědět, že i v případě, kdy lékař vidí známky růstu vlasů po několika týdnech, pacienti  většinou zaznamenají výsledky léčby až po delší době. První vlasy rostou nejčastěji ve formě “chmýří”, ty nakonec vypadají, a poté začnou růst již nové vlasy, stejné barvy a kvality jako měl pacient předtím.

Studie ukázala dobré výsledky

Během studie byl počítán počet vlasů a pořízeny digitální fotografie daného místa na hlavě. U těch, kteří se zúčastnili studie, došlo k významnému rozdílu v hustotě vlasů velmi brzy. “První chloupky, které rostou, jsou tzv. chmýří. Jsou tenké a lehké. Chvíli trvá, než vlasy získají stejnou kvalitu a barvu jakou měly předtím,” říká profesor Jonas Müntzing, který studoval celkové výsledky několika studií.
To je také důvod, proč trvá déle, než si pacienti mohou všimnout, že se jim růst vlasů obnovil. Je také nutné zmínit, že účinky léčby byly u účastníků studie nápadné ještě před zavřením výsledků studií.

Jak používat Provexin?

Aplikace:
Naneste vrstvu gelu dvakrát denně na pokožku hlavy tam, kde vám vypadávají vlasy. Jemně ho vetřete do pokožky. Jakmile gel uschne, není ve vlasech vidět. Účinky mohou být v extrémních případech viditelné již po několika týdnech.

Provexin® A100HF obsahuje také biotin, vitamín E a zinek. Provexin® A100HF čistí ucpané vlasové folikuly od nečistot a usnadňuje tak růst nových vlasů. Jakmile začnete ztrácet vlasy, měla by být zahájena léčba, protože čím dříve začnete, tím větší šance je, že vám vaše vlasy opět dorostou.

Studie:

Faergemann, J. and HEDNA, T., The effect of A100 Gel, on Hair Growth, and Hair Quality: An explanatory study. Journal of Cosmetics, Dermatological Sciences and Applications in 2016: 6; 19-23.
Detaily o studii si přečtěte ZDE.
Jonas Müntzing, PhD, Assoc. Prof., Lerhamn Medical 2010: Double Blind, Randomised Clinical Study of the Efficacy and Safety of the Medical Device Recapeen on Hair Growth and Hair Quality in Volunteers with Reduced Scalp Hair Density (Study Report).

První zásilka pouze za 465 Kč >>

Neinvazivní léčba

Aplikujte gel 2x denně a výsledky se dostaví po 6 – 9 měsících.

Klinicky potvrzené účinky

   Provexin® A100HF byl předmětem několika klinických studií. Jejich výsledky jasně potvrzují účinky produktu.

 

Bez vedlejších účinků

U Provexin® A100HF nebyly během studií zdokumentovány žádné vedlejší účinky.