Ztrátu vlasů způsobuje u mužů z 90% androgenní alopecie

Alopecie neboli plešatění či zvýšené vypadávání vlasů, je nejčastější příčinou ztráty vlasů jak u mužů, tak u žen. 90% alopecií patří do skupiny androgenní alopecie. Ta je dědičná a je způsobena zvýšenou citlivostní vlasových folikul na hlavě na mužský pohlavní hormon (androgeny). Příčinou plešatění je kombinace genů, hormonů a věku.

Většina mužů je zasažena touto formou vypadávání vlasů. V jakém věku a jak rychle vlasy vypadají se u jedinců liší. Vlasy rostou z vlasových folikulů, což jsou malé, pytlovitě-tvarované dutiny v kůži.

Při androgenní alopecii se cyklus růstu vlasů zastaví v klidové fázi a nedostane se lehce zpět do růstové fáze. To znamená, že poté, co vlas vypadne, je obnovení růstu na tomto místě těžší.

Muži mohou trpět alopecií i v mladém věku, zatímco u žen je normální, že jim začnou vlasy méně dorůstat až po menopauze. U žen způsobuje alopecie řídnutí vlasů na celé hlavě.

Vyzkoušejte PROVEXIN se SLEVOU >>


Vlasy jsou velmi důležitým faktorem našeho vzhledu

Jejich řídnutí, nadměrné vypadávání nebo plešatění je proto velkým problémem pro ty, kterých se týká. Začněte s používáním Provexinu co nejdříve. Pokud produkt přestanete používat, vlasy budou opět vypadávat. Neexistuje žádný lék, který by vás navždy zbavil vypadávání vlasů způsobeným androgenní alopecií.

Neinvazivní léčba

Aplikujte gel 2x denně a výsledky se dostaví po 6 – 9 měsících.

Klinicky potvrzené účinky

   Provexin® A100HF byl předmětem několika klinických studií. Jejich výsledky jasně potvrzují účinky produktu.

 

Bez vedlejších účinků

U Provexin® A100HF nebyly během studií zdokumentovány žádné vedlejší účinky.