Klinicky prokázaný účinek proti vypadávání vlasů

Nejčastější příčinou ztráty vlasů u mužů je androgenní alopecie neboli dědičné vypadávání vlasů. Nemoc ovlivňuje i mnoho žen, ale ne ve stejném rozsahu.
Provexin® A100HF je produkt, který má prokazatelné účinky na vypadávání vlasů. Výrobek je vyvinutý ve Švédsku a byl poprvé testován v Sahlgrenské fakultní nemocnici v Göteborgu, kde se testu zúčastnilo 20 mužů s androgenní alopecií.

Další testování účinnosti produktu proběhlo v německém nezávislém výzkumném ústavu v Berlíně. Cílem bylo zjistit, zda by léčba produktem Provexin® A100HF mohla během 26 týdnů zlepšit růst vlasů, ve srovnání s placebem. “Po čtyřech týdnech léčby bylo vidět statisticky významný nárůst počtu vlasů na vymezené oblasti pokožky hlavy,” říká profesor Jonas Müntzing.

Objednat se SLEVOU 30 %

 

Studie se zúčastnilo 110 mužů a žen, dobrovolníků s androgenní alopecií. Polovina z nich byla ošetřena produktem Provexin®A100HF, zatímco druhé polovině bylo podáváno placebo. Produkty nebylo možné rozlišit podle zápachu ani barvy. Výsledky studie byly velmi zajímavé.

Studie ukázaly slibné výsledky

Metoda, která se používá v několika studiích na Provexin® A100HF, je založena na definování oblasti hlavy, kde se počítá počet vlasů před a po ošetření. V Sahlgrenské fakultní nemocnici v Göteborgu si všimli, že přibližně třetina účastníků studie měla dvakrát více vlasů, přičemž asi polovina zaznamenala 50% nárůst vlasů. To znamená, že u více než 80% účastníků bylo vidět požadovaný účinek, a to již v průběhu studie. Navíc, mnoho z účastníků na sobě mohlo vidět změnu přímo. Studie ukazují, že přibližně 60% účastníků zaznamenalo, že má více vlasů.

Pokud začalo vypadávání vlasů před více než pěti lety, neukazuje poskytnutá péče žádný viditelný výsledek, a to ani v případě aplikace Provexinu ani placeba. “Bylo zřejmé, že čím déle vlasy vypadávaly, tím hůře se obnovoval jejich opětovný růst. Proto by se léčba produktem Provexin® A100HF měla zahájit ihned, jakmile zjistíte řídnutí či vypadávání vlasů,” říká Jonas Müntzing.

Studie:

Faergemann, J. and HEDNA, T., The effect of A100 Gel, on Hair Growth, and Hair Quality: An explanatory study. Journal of Cosmetics, Dermatological Sciences and Applications in 2016: 6; 19-23.

Detaily o studii si přečtěte ZDE.

Jonas Müntzing, PhD, Assoc. Prof., Lerhamn Medical 2010: Double Blind, Randomised Clinical Study of the Efficacy and Safety of the Medical Device Recapeen on Hair Growth and Hair Quality in Volunteers with Reduced Scalp Hair Density (Study Report).

KOUPIT se SLEVOU

Neinvazivní léčba

Aplikujte gel 2x denně a výsledky se dostaví po 6 – 9 měsících.

Klinicky potvrzené účinky

   Provexin® A100HF byl předmětem několika klinických studií. Jejich výsledky jasně potvrzují účinky produktu.

 

Bez vedlejších účinků

U Provexin® A100HF nebyly během studií zdokumentovány žádné vedlejší účinky.