Spokojení zákazníci

Mirek Uhlík, Kolín

Před pěti lety jsem začal ztrácet vlasy a říkal jsem si, že lepší to už nebude. Před rokem mě oslovil Nordic Health s přípravkem Provexin. Tento přípravek jsem si aplikoval 2x denně na místa, kde mi vypadávaly vlasy. Po pár měsících jsem pozoroval, že vlasy mi už nevypadávají ba naopak. Provexin mohu všem jen doporučit!“

(jedná se o individuální výsledky)

Jiří Holub, Jičín

Provexin používám osm měsíců a na několika místech na hlavě se projevuje růst nových vlasů. Nejsem schopen posoudit, jestli je jeho účinek dostačující nebo ne, ale fyzicky se v místě ve středu hlavy objevují nové vlasy a v přilehlých oblastech vlasový porost zhoustnul.

(jedná se o individuální výsledky)

Leoš Němeček, Třebíz

Jsem rocker a rád nosím dlouhé vlasy. Ty mi však s přibývajícím věkem začaly řídnout a vypadávat. Gel Provexin jsem dostal od manželky jako dárek a aplikuji jej pravidelně 2x denně na problematické partie. Po půl roce je patrné, že vlasy přestaly padat a na kritických místech již vyrůstá „chmýří“ nových vlasů. Jsem trpělivý a budu tak používat Provexin i nadále.

(jedná se o individuální výsledky)

Stian Øvretveit-Heimtun, Norsko

V naší rodině mužům řídnou vlasy již od mladého věku. Trochu mě odrazovalo to, že bude velmi těžké obnovit vlasy, které mi vypadaly již déle jak před 6 až 7 lety. Nicméně rozhodl jsem se, že Provexin zkusím a díky jeho používání mi pomalu začaly růst vlasy skoro všude tam, kde mi před tím vypadaly. Samozřejmě se to nepovedlo najednou, člověk musí být trpělivý.

(jedná se o individuální výsledky)

Lubomír S., Velké Meziříčí

Mažu jej 2x denně po dobu půl roku a zdá se mi, že na místech, kde už nějaký rok vlasy nebyly, začínají pozvolna narůstat drobná chmýří. Předpokládám, že ta vypadnou a na stejných místech by měly narůst nové pevné vlasy. Rád vám za půl roku zašlu další referenci a věřím, že bude velice pozitivní!

(jedná se o individuální výsledky)

Thomas Lyberg, Norsko

Na doporučení jsem začal používat Provexin. S jistotou můžu říct, že po 5 měsících jsem viděl účinky. Znovu mi začínaly růst vlasy tam, kde jsem je už dlouho neměl a přibližně po půl roce jsem mohl změnit účes.

(jedná se o individuální výsledky)

Karel Perner, Olomouc

Provexin používám cca 6 měsíců. Musím se přiznat, že jej neaplikuji 2x denně, jak je doporučováno, ale snažím se toho dosáhnout 1x denně. Na podporu a stimulaci růstu vlasů používám ještě běžně dostupné šampóny. Za dobu používání Provexinu mi vlasy stále padaly, ale také postupně dorůstají nové. Mohu říci, že vlasy posílily a zhoustly.

(jedná se o individuální výsledky)