Studie potvrzující účinky přípravku Provexin® A100HF

 

Přípravek Provexin® A100HF byl předmětem klinické studie, jejíž výsledky jednoznačně potvrzují pozitivní účinky produktu.

Studie ukázala skvělé výsledky

Profesor dermatologie Jan Faergemann, který vedl studie v Sahlgrenské fakultní nemocnici v Göteborgu, má dlouholeté zkušenosti s léčením různých kožních onemocnění a vydal na toto téma řadu publikací.

Právě v této fakultní nemocnici v Göteborgu vědci zaznamenali, že přibližně třetina účastníků studie měla dvakrát více vlasů, přičemž asi polovina zaznamenala 50% zvýšený růst vlasů. To znamená, že u více než 80 % účastníků bylo vidět požadovaný účinek, a to již v průběhu studie. Navíc, mnoho z účastníků na sobě mohlo vidět změnu přímo během studie.

———————————————————————————————————————————

V testování přípravku Provexin provedeném dermatology v Berlíně v roce 2010, mohl lékař již po čtyřech týdnech vidět významný rozdíl. Samotní účastníci mohli rozdíl jasně pozorovat po několika měsících. Testu se zúčastnilo 110 pacientů, třetina z nich byly ženy. Bylo provedeno několik dalších studií a na výsledcích z nich můžeme vidět, že u téměř 60% účastníků bylo dosaženo požadovaného efektu již po třech měsících léčby.

Během testu byl počítán počet vlasů a pořízeny digitální fotografie daného místa na hlavě. U těch, kteří se zúčastnili studie, došlo k významnému rozdílu v hustotě vlasů velmi brzy. “První chloupky, které rostou, jsou tzv. chmýří. Jsou tenké a lehké. Chvíli trvá, než vlasy získají stejnou kvalitu a barvu jakou měly předtím,” říká profesor Jonas Müntzing, který studoval celkové výsledky několika studií.
To je také důvod, proč trvá déle, než si pacienti mohou všimnout, že se jim růst vlasů obnovil. Je také nutné zmínit, že účinky léčby byly u účastníků studie nápadné ještě před zavřením výsledků studií.

Bez vedlejších účinků

Kompozice složení a faktu, že nebyly zdokumentovány žádné vedlejší účinky, velice zaujaly vedoucí studie. Gel obsahuje 1,5-pentandiolu, patentovaný A100 extrakt z pylu rostlin A100 extrakt z pylu rostlin, vitamín E biotin a zinek. Pyl v Provexin® A100HF je přírodní, nezpůsobuje alergie a může být používán všemi, kteří trpí androgenní alopecií, včetně alergiků na pyl.

KOUPIT

 

Studie:
Faergemann, J. and HEDNA, T., The effect of A100 Gel, on Hair Growth, and Hair Quality: An explanatory study. Journal of Cosmetics, Dermatological Sciences and Applications in 2016: 6; 19-23.

Detaily o studii si přečtěte ZDE.

Test: Jonas Müntzing, PhD, Assoc. Prof., Lerhamn Medical 2010: Double Blind, Randomised Clinical Study of the Efficacy and Safety of the Medical Device Recapeen on Hair Growth and Hair Quality in Volunteers with Reduced Scalp Hair Density (Study Report).