Studie potvrzující účinky přípravku Provexin® A100HF

 

Přípravek Provexin® A100HF byl předmětem klinické studie, jejíž výsledky jednoznačně potvrzují pozitivní účinky produktu.

Studie ukázala skvělé výsledky

Profesor dermatologie Jan Faergemann, který vedl studie v Sahlgrenské fakultní nemocnici v Göteborgu, má dlouholeté zkušenosti s léčením různých kožních onemocnění a vydal na toto téma řadu publikací.

Právě v této fakultní nemocnici v Göteborgu vědci zaznamenali, že přibližně třetina účastníků studie měla dvakrát více vlasů, přičemž asi polovina zaznamenala 50% zvýšený růst vlasů. To znamená, že u více než 80 % účastníků bylo vidět požadovaný účinek, a to již v průběhu studie. Navíc, mnoho z účastníků na sobě mohlo vidět změnu přímo.

Bez vedlejších účinků

Kompozice složení a faktu, že nebyly zdokumentovány žádné vedlejší účinky, velice zaujaly vedoucí studie. Gel obsahuje 1,5-pentandiolu, patentovaný A100 extrakt z pylu rostlin A100 extrakt z pylu rostlin, vitamín E biotin a zinek. Pyl v Provexin® A100HF je přírodní, nezpůsobuje alergie a může být používán všemi, kteří trpí androgenní alopecií, včetně alergiků na pyl.

KOUPIT

 

Studie:
Faergemann, J. and HEDNA, T., The effect of A100 Gel, on Hair Growth, and Hair Quality: An explanatory study. Journal of Cosmetics, Dermatological Sciences and Applications in 2016: 6; 19-23.

Detaily o studii si přečtěte ZDE.