Známý moderátor Esko doufá, že našel způsob, jak zabránit řídnutí vlasů

Eska vypadávání vlasů trápilo již delší dobu. Ztrátu vlasů má dědičné původu po otci. A navrch k tomu si  myslí, že k tomu přispívá i jeho životní styl.

„Už nějakou dobu jsem přemýšlel, že mám nejvyšší čas, abych se vypadávání vlasů nějak bránil. Na trhu je obrovské množství těchto produktů. Já jsme si vybral Provexin, protože má vědecky ověřené účinky a je velmi snadné ho používat.“ Říká  Esko.

Provexin® A100HF vám může pomoci. Bez vedlejších účinků může zastavit ztrátu vlasů a pomoci k jejich rychlejšímu růstu.

Dědičné vypadávání vlasů, androgenní alopecie, je nejčastější příčinou ztráty vlasů. Postihuje především muže, ale vyskytuje se i u žen, kterým mohou vlasy řídnout někdy již ve věku 40 let. U mužů není neobvyklé, když jim začnou vlasy vypadávat již v jejich 20 letech. Naštěstí existuje pomoc, aniž by se vlasy musely transplantovat.

KOUPIT SE SLEVOU

 

Řídnutí vlasů mění vzhled a může ovlivnit sebevědomí

„Někteří lidé si kvůli ztrátě vlasů hned oholí hlavu, ale na mě je to až trochu radikální,“ směje se Esko.

Provexin®A100HF se aplikuje na pokožku hlavy dvakrát denně. Podle názoru Eska přípravek svým složením připomíná lehký hydratační krém a nezanechává lepivý ani mastný pocit.

„Vosky a další vlasové stylingové produkty pak lze na vlasy nanášet jako obvykle a Provexin nijak neovlivňuje jejich účinnost. Provexin je velmi skladný, ale díky členství nehrozí, že vám produkt nečekaně dojde,“ říká Esko.

Výsledky studií jsou pozitivní

Provexin byl testovaný v mnoha klinických studiích. Studie provedená v Göteborgu měla pozitivní výsledky u 80 % účastníků. Studie mimo jiné potvrdila, že pro pozitivní výsledky je potřeba začít s užíváním Provexinu co nejdříve od okamžiku, kdy zpozorujete, že vám vlasy řídnou a vypadávají. Jak říká jeden ze zúčastněných profesorů: „Pokud vlasy na konkrétním místě nerostou už pět let a více, je velmi obtížné znovu nastartovat jejich růst.“

A dál upozorňuje na to, že prvních změn si spíš než samotný pacient všimne lékař: „První vlasy jsou totiž velmi jemné, spíš takové chmýří. Ty pak vypadnou a až poté začínají zase růst vlasy ve stejné barvě a kvalitě, jako jsou ostatní.“

Studie:

Faergemann, J. and Hedner, T., The effect of A100 Gel, on Hair Growth, and Hair Quality: An explanatory study. Journal of Cosmetics, Dermatological Sciences and Applications 2016:6;19-23.