Když je viníkem androgenní alopecie

Vlasy jsou symbolem ženskosti: O to horší je u žen jejich ztráta

Vlasy, a především dlouhé vlasy, jsou podle mužů symbolem ženskosti, smyslnosti, mnohdy i sexuality. Samotné ženy pak vlasy vnímají jako korunu krásy. A o to hůř se vyrovnávají s jejich ztrátou a řídnutím. To sice není tak časté jako u mužů, ale o to ničivější účinky má na ženské sebevědomí a psychiku obecně.

Naše vlasy a náš účes. Charakterizují nás, jsou výrazným prvkem naší identity. A u žen to platí dvojnásob. Zvlášť v případě, kdy dochází k jejich řídnutí a ztrátě. Tahle náhlá a negativní změna dokáže nabourat sebevědomí a společně s ním i vztahy – k sobě samé i k okolí.

Když je viníkem androgenní alopecie

Jako androgenní alopecii označujeme dědičnou ztrátu vlasů, ke které dochází kvůli citlivosti vlasových folikulů na mužské pohlavní hormony. Ano, na mužské. Logicky jde tedy o onemocnění, které postihuje častěji muže. To ale neznamená, že žen se netýká. Týká se jich, a to v míře, která je až překvapivě vysoká.

Vyzkoušejte Provexin® A100HF - klikněte ZDE!

 

Nejčastějším spouštěčem nadměrného vypadávání a řídnutí vlasů u žen jsou hormonální změny, se kterými, se ženské tělo potýká v období menopauzy.

Když jsou folikuly citlivé na androgeny…

Už u žen po čtyřicítce dochází k postupnému snižování ženských pohlavních hormonů v těle. S tím se logicky mění i množství, respektive poměr, hormonů mužských. V tu chvíli mohou vlasové folikuly citlivěji reagovat právě na androgeny v těle. A to tím, že se začnou zanášet a maz a nečistoty utlačují vlasové cibulky, ke kterým se zároveň nedostává dostatek živin. Pokud tento stav trvá delší dobu, vlas vypadne a na jeho místě už nový nevyroste.

Provexin® A100HF o 30 % levnější – objednávejte POUZE ZDE!

Že jste nikdy nepotkali ženu, která by měla kouty, nebo „kolečko“ na temeni, což jsou typické znaky androgenní alopecie u mužů? To proto, že u žen se alopecie projevuje odlišně – řídnutím vlasů po celé hlavě, intenzívněji v oblasti nad čelem.

Řešením je gel s účinným složením

Stejně jako u mužů dá se i u žen androgenní alopecie řešit. A to například aplikací gelu Provexin® A100HF. Ten snižuje padání vlasů způsobené androgenní alopecií a vytváří příznivé podmínky pro jejich opětovný růst. Vyvinutý byl ve Švédsku, obsahuje 1,5-pentandiol, pylový extrakt A100, vitamíny a minerály a můžete ho s klidným svědomím kombinovat s každodenní péčí o vaše vlasy.

Objednat se SLEVOU 30 % >>

 

Gel stačí nanášet dvakrát denně na postižená místa, nechat vstřebat a pak už se jen těšit na výsledky. Ostatně, četné klinické studie dokazují, že přípravek Provexin® A100HF funguje.