Vlasy mi přestaly padat a začaly být pevnější

Pan Martin pracuje v oboru stavebnictví a technických prací. To vyžaduje mnoho času stráveném v terénu s bezpečnostní helmou na hlavě.  I proto se rozhodl vyzkoušet přípravek Provexin® A100HF a bojovat se ztrátou vlasů. S Provexinem je zatím velmi spokojený.

“Přípravek používám asi 6-7 měsíců a to od samého začátku doporučeným způsobem, přičemž jeho aplikace je velmi jednoduchá. Dvakrát denně tj. zpravidla ráno a večer si několik kapek přípravku vetřu do pokožky hlavy zvl. na místech, kde mám největší úbytek vlasů tj. zejména na temeni hlavy. Již relativně brzy tj. cca druhý až třetí měsíc jsem si všiml, že mi vlasy přestaly padat a ubývat a začaly být také silnější, mají lepší strukturu a jsou plnější. Přípravek taky velmi příjemně a nevtíravě voní. Vůni neumím popsat, ale voní lesním vánkem nebo prostě přírodou. V poslední době mi připadá, že vlasy na hlavě už nejsou tak řídké jak bývaly a mám také pocit plnější vlasové pokrývky.” Říká pan Martin.

Studie ukázaly dobré výsledky

Provexin® A100HF má prokázané účinky proti vypadávání vlasů. Produkt byl testován ve studii provedené na Sahlgrenské fakultní nemocnici v Gothenburgu. Polovina účastníků této studie měla o 50% hustší vlasy a třetina dokonce o 100% (na místech, kam aplikovali Provexin®).

Během studií byl počítán počet vlasů a pořízeny digitální fotografie daného místa na hlavě. U těch, kteří se zúčastnili studie, došlo k významnému rozdílu v hustotě vlasů velmi brzy. “První chloupky, které rostou, jsou tzv. chmýří. Jsou tenké a lehké. Chvíli trvá, než vlasy získají stejnou kvalitu a barvu jakou měly předtím,” říká profesor Jonas Müntzing, který studoval celkové výsledky několika studií.
To je také důvod, proč trvá déle, než si pacienti mohou všimnout, že se jim růst vlasů obnovil. Je také nutné zmínit, že účinky léčby byly u účastníků studie nápadné ještě před zavřením výsledků studií.

 

KOUPIT PROVEXIN

 

Studie:

Faergemann, J. and HEDNA, T., The effect of A100 Gel, on Hair Growth, and Hair Quality: An explanatory study. Journal of Cosmetics, Dermatological Sciences and Applications in 2016: 6; 19-23.
Detaily o studii si přečtěte ZDE.