Po deseti letech jsem si zase koupil hřeben a šampón

„Vypadávání vlasů máme v rodině. Můj táta začal ztrácet vlasy v poměrně mladém věku a já ztrátou vlasů trpím již od 20 let. Bohužel v mém případě to došlo tak daleko, že jsem po pár letech neměl jinou možnost než si vlasy stříhat na milimetr a nosit čepice s kšiltem.“ Říká Tomáš Had.

„Přijít o vlasy v tak mladém věku pro mě nebylo vůbec lehké. Nevzdával jsem to a zkoušel různé kosmetické přípravky pro výživu a růst vlasů, bohužel efekt se nikdy nedostavil.

Často jsem měl sny, ve kterých jsem si česal vlasy. Sny to byly živé, ale realita byla zcela jiná.

Situace se změnila v září roku 2018, kdy mi kamarád dal na vyzkoušení zdravotnický prostředek Provexin. Provexin jsem začal pravidelně používat, i proto, že jeho účinky jsou prokázané vědeckými studiemi. Navíc je to zdravotnický prostředek, který jsem na rozdíl od mnoha vlasových šampónů a jiných kosmetických přípravků na růst vlasů ještě nevyzkoušel.

 

„Moje trpělivost, důvěra a pravidelné používání Provexinu se vyplatilo. Dnes již mohu s jistotou říct, že se splnil můj sen a vlasy jsou zase skutečnost.“

 

Obrnil jsem se nezbytnou trpělivostí a věřil, že efekt se dostaví. Nicméně dle instrukcí jsem věděl, že se nedostaví hned. Po několika měsících mi začalo růst husté chmýří na místech, kde jsem nemíval vůbec vlasy a asi po osmi měsících mi začali růst opravdové nové, pevné vlasy. Dnes již Provexin používám skoro rok a půl a vlasy mi rostou po celé hlavě.

 

 

Můj sen se stal skutečností a po 10 letech jsem si koupil zase hřeben a šampón. Nejen to, začal jsem pravidelně navštěvovat kadeřnictví a používat styling. Možná to zní malicherně, ale kdybyste neměli vlasy 10 let, tak byste určitě pochopili o jak velkou změnu se pro mě jedná.

Proto upřímně doporučuji Provexin všem lidem, co mají kouty nebo pleš. Jedná se skutečně o účinný produkt za dostupnou cenu.“

 

Koupit se slevou 30% >>